خواننده بزرگ اپرا در افتتاحیه اکسپوی دبی می‌خواند

خواننده بزرگ اپرا در افتتاحیه اکسپوی دبی می‌خواند

هنرمند ۶۳ ساله و نابینای ایتالیایی یکی از چهره‌هایی است که روز پنجشنبه ۳۰ سپتامبر همراه آندرا دی، الی گولدینگ، لانگ لانگ نوازنده پیانو از چین، آنجلیک کیدجو خواننده و آهنگساز برنده چهار جایزه گرمی از بنین و چند خواننده عرب‌زبان یک اجرای ۹۰ دقیقه‌ای در مراسم افتتاحیه اکسپو دوبی ۲۰۲۰ در الوصل پلازا خواهد داشت. اکسپو ۲۰۲۰ از اولین روز اکتبر میزبان عموم مردم می‌شود و تا شش ماه ادامه می‌یابد.

بوچلی که در یکی دو سال اخیر درگیر چند پرونده آزار جنسی هم بوده، از مدتی پیش تور جهانی باور را آغاز کرده است. بخشی از این برنامه جهانی روز هشتم نوامبر به دوبی می‌رسد و خواننده پرآوازه ایتالیایی در جشنواره موسیقی پاراس در هتل ساحلی جمیرا روی صحنه می‌رود. بوچلی آلبوم «باور» را نوامبر ۲۰۲۰ منتشر کرد و در کنسرت دوبی ترانه‌های «تو هرگز تنها قدم نخواهی زد» ریچارد راجرز و «هله‌لویا» لئونارد کوهن را بازخوانی می‌کند.

امسال پنجمین دوره جشنواره موسیقی پاراس برگزار می‌شود و در آن جز بوچلی، دو خواننده از روسیه به نام‌های فیلیپ کرکوروف و لیونید آگوتین هم برنامه اجرا می‌کنند. پاراس از چهارشنبه سوم نوامبر آغاز می‌شود و تا دوشنبه هشتم نوامبر ادامه دارد و بهای بلیت‌های آن از ۷۵۰ درهم به بالاست.

بوچلی دسامبر ۲۰۲۰ هم در دوبی روی صحنه رفت و برنامه اجرا کرد. او از ۱۹۸۲ تا امروز ۱۵ آلبوم انفرادی منتشر کرده و بیش از ۷۵ میلیون نسخه از اجراهایش در دنیا فروش رفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا